Hyperactive Kid

Hyperactive Kid to trio z Berlina oparte na dość niekonwencjonalnym układzie instrumentalnym. Struktura pozbawiona basu pozwala na to, by saksofon, gitara i perkusja określały muzyczną ścieżkę zespołu.
Od 2003 Hyperactive Kid w interesujący sposób łączy odmienne style muzyczne ? jazz, rock, hip hop, free music, drum & bass i muzykę nowoczesną. Każdy z muzyków ma swój wkład w oryginalne kompozycje zespołu.
Grupa z sukcesami wystepowała na kokursach i festiwalach w Niemczech, Danii, Austrii, Węgrzech, Szwecji, Słowenii i Turcji.

Philipp Gropper jest członkiem the European Movement JazzOrchestra. Współpracuje z zespołami Rudiego Mahalla, Carstena Daerrego, Madsa Lacour (zwycięzca Danish Radio Jazzprice w 2007), Mathiasa Schriefla, Oliver Steidle?a. Grywał koncerty w całej Europie.

Ronny Graupe należy do 'Berlin Calling' Sextett. Pracuje z takimi artystami jak Tyshawn Sorey, Frank Möbus, Claudio Puntin, Johannes Lauer, Méderick Collignon, Alejandro Sanchez.
Koncertował i nagrywał w Anglii, Francji, we Włoszech, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Szwecji, Austrii.

Christian Lillinger współtworzy ?Joachim Kühn Trio?, grał m.in. z Ursem Leimgruberem, Simonem Nabatovem, Günterem 'Baby' Sommerem, Johnem Schröder. Występował na Jazzfesival Reims we Francji, Jazzfestival Vicenza we Włoszech, Jazzfestival Freiberg i Jazzherbst Bayreuth w Niemczech.

Bilety: 25zł
Bilety dostępne w biurze klubu, w Centrum Informacji Miejskiej oraz na www.bilety24.pl