Agencja koncertowa artWERK powstała w 2007 roku na gruncie prawdziwej miłości do muzyki i chęci promowania jej niekomercyjnych nurtów. Chcieliśmy usłyszeć w Polsce artystów, którym - choć wyznaczyli nowe nurty w muzyce i zdobyli uznanie na świecie - z różnych powodów nie udało się jeszcze wystąpić przed polską publicznością. Na przestrzeni trzech lat udało nam się zrealizować kilkadziesiąt koncertów i tras koncertowych, poznając zasady ich organizacji, promocji, potrzeby zespołów i oczekiwania lokalnych organizatorów.

Praca nad produkcją i promocją koncertów otworzyła nam drzwi polskich i światowych impresariatów muzycznych, pozwoliła wypracować skuteczne narzędzia promocji, nawiązać sieć kontaktów w świecie biznesu, sztuki, mediów, agencji reklamowych.

Posiadamy także własny, wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, który daje nam całkowitą niezależność techniczną oraz możliwość zrealizowania projektu w każdym miejscu w Polsce.

Zespół artWERK tworzą młodzi, kreatywni ludzie wywodzący się ze środowisk muzycznych, teatralnych i plastycznych, posiadający ogromną motywację do pracy. Wiemy, jak trudno istnieć na nasyconym już rynku agencji artystycznych, dlatego znacznie przekraczamy limit dziennego spożycia kawy, starając się, aby każdy przygotowany przez nas koncert był niezapomnianym przeżyciem: zarówno dla nas jak i dla Państwa!